pradlobarbara.cz

Dámské plavky Fantasy Monaco P1200 vrchní díl 70 I Černá

Hodně prodávaný výrobek Dámské plavky Fantasy Monaco P1200 vrchní díl od společnosti s úžasnou pověstí Fantasy jde nakoupit zrovna dneska za báječnou cenu! Právě lze objednat jen za 1 108 Kč. EAN: 8596138172709
Dámské plavky Fantasy Monaco P1200 vrchní díl 70 I Černá
Zjistit dostupnost »
Značka: Fantasy
1 108
Popis produktu

České plavky Fantasy přicházejí se svou novinkovou celoroční řadou. Dosud své kolekce značka tvořila jako limitované letní kolekce a nyní vytvořila kolekci, která bude dostupná pro dámy po celý rok.
Plavková podprsenka je jemně vyztužená a má muldovaný košíček, dále má vyšší střed a dostatečně široký a pevný obvod i v podramenních částech. Ramínka jsou měkký a nastavitelná.
Obvod je zapínatelný na sponu s bezpečnostím sytémem proti rozepnutí. Design je ve velmi elegantním černém micru se dvěma šňůrkami uprostřed, které mají na konci zlaté korálky.
Do soupravy se k ní hodí kalhotky ze stejné kolekce, které můžete kombinovat v různých velikostech i různé střihy. Materiálové složení: 85% Polyamid 15% Elastan


Níže uvedená videa vás můžou provést technickou specifikací střihů plavek této kolekce, nebo inspirací designů jednotlivých kolekcí. Mrkněte, co jsme pro vás pro snazší orientaci v naší kolekci plavek připravili ?