pradlobarbara.cz

Dámská podprsenka Panache 7255 black/fig 34 DD Dle obrázku

Zcela unikátní produkt Dámská podprsenka Panache 7255 black/fig 34 DD Dle od výrobce se zárukou kvality Panache snadno můžete najít momentálně opravdu výhodně. V současnosti za 1 007 Kč.
EAN: 5054383439761
Dámská podprsenka Panache 7255 black/fig 36 E Dle obrázku
Zjistit dostupnost »
Značka: Panache
1 007
Popis produktu

Podprsenka Clara od britské značky specializované na velikosti D+ Panache je důkazem neuvěřitelné revoluce v oblasti kosticových podprsenek – je dokonale technicky zpracovaná do posledního detailu, precizně sedí i na opravdu velká prsa a její design je jednoduše úchvatný. Celá kompozice působí něžným, ale zároveň i svůdným dojmem. Podprsenka má vysoký střed, jemnou kraječku a stavitelná ramínka.Obvod je zapínatelný na dva háčky po třech řadách.

Pokud si nebudete jisti svou velikostí, tak nám prosím zašlete vaše míry naměřené dle článku “ jak na podprsenku“.

Materiálové složení: 77% Polyamid16% Polyester 7% Elastan.

Pokud si nejste jisti velikostí vaší podprsenky, přečtěte si prosím výše uvedený článek: „Jak určit správnou velikost“. Pro přesnější orientaci vaší velikosti podprsenky doporučujeme použít přiloženou velikostní tabulku. Správnou velikost této podprsenky můžete objednat v EU nebo UK značení s ohledem na to, na kterou jste zvyklí a která vám vyhovuje. Pokud velikost vybíráte dle podprsenky, kterou máte již doma v šuplíku, objednávejte dle UK velikosti na štítku podprsenky a UK velikosti v e-shopu.